Menu

RECOR

Historie

Recor je belgický výrobce sedacích souprav. Společnost vznikla v roce 1949, ve městě Hasselt kde ve svých 24 letech René Corthouts založil výrobu matrací. Nyní je společnost RECOR stále rodinnou firmou a je rozšířená ve více než 40 zemích světa. A lot of people from Hasselt and the surrounding area work at Recor. In order to remain competitive, significant investments are made in the production facilities at the beginning of the 21st century. It also means that Recor can continue to produce furniture in its home city, Hasselt. In addition to focussing on innovation, Recor also aims at producing its products in a sustainable manner by, for example, better waste recycling. In 2007, René Corthouts was the driving force behind the modernisation of our production. He often said: ‘If we are going to do this, we are going to do it right’. In order to ensure the continuity of the family business, Charles and Adrien Corthouts - the grandsons of René - decide to join the company in 2016. Belgian craftsmanship, durability, and a heart for people and the environment are the key success factors of Recor, and these family values are of great importance to the company.

Technologie výroby a kvalita

V rámci charity jsme dodávali kuchyně do nemocnic, škol, domu pro svobodné matky nebo do Klokánku - Fondu ohrožených dětí.

Sponzorujeme mládežnický fotbalový klub.

V roce 2015 jsme ve spolupráci s Nadačním fondem Šestý smysl podpořili dodávkou kuchyňské linky Dětské centrum Paprsek - středisko DAR na Praze 6, fungující jako denní stacionář pro děti se speciálními potřebami, s postižením kombinovaným, mentálním, tělesným, smyslovým, děti s autismem, (včetně dětí s břišní sondou, kyslíkovou bombou aj.) Plnohodnotná kuchyňská linka včetně spotřebičů a veškerého příslušenství byla z větší části hrazena naší firmou. Poskytne tak zázemí, jak obsluhujícímu personálu, tak i rodinám, které využívají služeb stacionáře.

Reference

Víme,že sortiment našeho hlavního dodavatele, HANÁK NÁBYTEK a.s., je tak široký, že dokážeme uspokojit na našich ateliérech jak začínající mladé rodiny, které ocení design a kvalitu, tak i náročné klienty, kteří očekávají nadstandardní služby při řešení celého interiéru. I naše firma má své VIP klienty z různých oblastí společenského života. Podílí se i na různých developerských projektech. Zde jsou některé z nich:Developerské projekty